Polpak

niedziela, 6 listopada 2022

Nowy system rekomendacji recenzji Stereo i Kolorowo - Underground oraz ocen redaktora Ludwika Hegla

Blog Stereo i Kolorowo - Undreground oraz jego jego redaktor naczelny Ludwik Hegel wprowadzają nowy system rekomendacji i poleceń testowanego sprzętu i akcesoriów hifi. Mam nadzieję, że system ten będzie przejrzysty i zrozumiały. Sprawiedliwy. Dane urządzenie / akcesorium może otrzymać (lub ewentualnie nie otrzymać) następujące oceny w recenzjach:


"Ludwik Hegel Recommends" jeżeli coś redaktorowi Ludwikowi subiektywnie się podoba

"Ludwik Hegel Strongly Recommends" jeżeli coś mu się szczególnie podoba!

"Stereo i Kolorowo Recommends" - w przypadku obiektywnej rekomendacji redakcyjnej

"Stereo i Kolorowo Strongly Recommends" - w przypadku obiektywnej wysokiej lub bardzo wysokiej rekomendacji redakcyjnej

I ostatnie wyróżnienie, ale wcale nie najmniej ważne. Rekomendacja "Vegan-Friendly", czyli wyróżnienie za nie używanie do konstrukcji hifi produktów odzwierzęcychNowe znaki rekomendacji zostały zaprojektowane i narysowane przez naszą współpracującą graficzkę / ilustratorkę Magdalenę ze studia pyros0.me.

2 komentarze:

  1. Bardzo dobry pomysł i inicjatywa ze strony redakcji(naczelnego)_Popieram w całej rozciągłości!_ To pozwoli sympatykom,ale i oponentom(których jest nie mało z tego co się zdążyłem zorientować w temacie) na w miarę przejrzyste i obiektywne spojrzenie i wgląd w subiektywne jak dotąd (w/g niektórych!) opinie o recenzowanym sprzęcie autora tego bloga(do czego ma absolutnie pełne prawo!).Nie mniej jednak pojawiają się tu i ówdzie zarzuty malkontentów o stronniczość i jednostronność w opublikowanych opisach swoich subiektywnych opinii autora o testowanych urządzeniach dla audiofilów,którzy jak wiadomo są dość wybredni i nie zadowalają się byle opiniami"napuszonych"redaktorków"(przepraszam za ten trywialny zwrot) takich publikacji i wolą sami wyznaczać kryteria i ścieżki jakimi powinien być naznaczony w miarę obiektywny artykuł poświęcony tym tematom a sprowadzający się do zagadnienia w odpowiedzi na podstawowe (co wydaje się oczywiste!) pytanie:" Czy można iść za tym i temu zaufać?"!!_Po ustanowieniu przez szanowną redakcję takich klasyfikacji i systemu rekomendacji myślę,że zmniejszy się (choć w części)krąg tych,którzy dotychczas czytali to i mieli uzasadnione podejrzenia o"słodzenie" dystrybutorom którzy oddawali i odstępują na testy pod skrzydła tej redakcji swoje produkty firm i marek mających coś do powiedzenia na tym rynku... więc podsumowując:- jestem ZA!- i to mam nadzieję przybliży mój ulubiony blog Stereoikolorowo do neutralności w ocenach tak przecież pożądanych przez światek audiofilów i melomanów.(ale nie tylko!)_Pozdrawiam całą redakcję i życzę szerokiego kręgu czytelników i sympatyków!!👍

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję. Mam nadzieję, że tak się stanie, ale subiektywne oceny nadal pozostaną na pierwszym miejscu. Choć z próbami większej obiektywizacji.

      Usuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację