Polpak

niedziela, 2 lutego 2020

Plan recenzji - luty 2020 r.Nasze zimowe wakacje szybko minęły, czas więc zabrać się za testy zapowiadanych wcześniej sprzętów audio hifi - tym bardziej że czekają już dość długo w "poczekalni". Lutowy plan testów przestawia się następująco.

1. Jako pierwszy ukaże się test słuchawek bezprzewodowych HiFiMAN Ananda-BT (czytaj zapowiedź TUTAJ), na których słuchałem muzyki na wspomnianym powyżej dwutygodniowym urlopie. Bardzo ciekawe słuchawki bezprzewodowe oparte na technologii Bluetooth i oczywiście na przetwornikach planarnych (!).
2. Zaraz potem opublikuję test premierowego wzmacniacza zintegrowanego Naim Supernait 3 (zobacz TUTAJ), którego chyba nie trzeba bliżej przedstawiać. Klasa sama w sobie! I rewelacja w każdym calu.
3. W kolejce czekają dwa przedwzmacniacze gramofonowe. Pierwszy to ultra-premierowy polski Fezz Audio Gaia (czytaj TUTAJ) oparty o wzmacniacz operacyjny Burson V5i czy transformator audio Toroidy.pl.
4. Kolejny przedwzmacniacz gramofonowy to brytyjski Chord Huei MM/MC (zobacz TUTAJ), który dotarł do mnie tuż przed wyjazdem na wakacje. Oba przedwzmacniacze (Fezz Audio i Chord) będę odsłuchiwać równolegle.
5. W lutym spodziewam się także rychłej dostawy kompletu SPL przedwzmacniacz/DAC i końcówka mocy, nowych podłogówek Martin Logan, ciekawych przewodów RCA i jeszcze paru sprzętów, które zapowiem osobnymi wpisami na blogu. Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację