RMS

MIP

Polpak

wtorek, 19 października 2021

10. lat Stereo i Kolorowo - Underground

Aktualne logo "Stereo i Kolorowo"

Poprzednie logo

Tę reklamę Sony z Playboya dość długo "wypożyczałem" jako stronę główną Stereo i Kolorowo - Underground


To jest niesamowite jak ten czas szybko płynie - prawie dokładnie 10. lat temu, bo 17 października 2011 roku, zakładałem stronę Stereo i Kolorowo - Underground! (Zobacz TUTAJ). Przy okazji owego jubileuszu pierwotnie napisałem dość długi esej, w którym podsumowywałem długie lata przygody i różne doświadczenia. Ale go tutaj nie opublikuję. Za dużo w tym eseju zawartych było prywatnych odniesień i jałowych peregrynacji, które najpewniej Czytelnika by nie zainteresowały. A najprawdopodobniej jedynie znudziły, może nawet rozdrażniły. Zamiast tego po prostu serdecznie niniejszym dziękuję wszystkim czytelnikom bloga, przyjaciołom i znajomym za ostatnie dziesięć lat TEJ wspólnej obecności w Internecie.

Szczególne podziękowania należą się też wszystkim przychylnym donorom sprzętu hi-fi na potrzeby moich recenzji, czyli producentom, dystrybutorom, sklepom, prywatnym właścicielom urządzeń audio, etc. Jednakże jest ich tak sporo, że nie będę ich wszystkich wymieniać osobno z nazwiska i imienia. Ale przecież teksty moich testów nie powstałyby dzięki im. Dlatego bardzo Wam dziękuję, Drodzy!

Jednocześnie obiecuję solennie, że moją dotychczasową wyboistą i krętą drogą Stereo i Kolorowo nadal będę dzielnie podążać - mam nadzieję, że wystarczy mi inwencji i energii na kolejne długich 10. lat! Przecież zostało jeszcze tyle ciekawych urządzeń hi-fi do opisania... Wystarczy ich nie na dziesięć lat zabawy, a nawet na sto. O ile nie na tysiąc...

Trochę statystyki. Przez te 10. lat opublikowałem tutaj nieomal 1 700 postów, napisałem około 500 recenzji różnych urządzeń i akcesoriów hi-fi, a dodatkowo jakieś 50 - 60 tekstów o muzyce. W tym czasie na na mojego bloga zajrzało ponad 5 000 000 Czytelników z całego świata pozostawiając kilka tysięcy komentarzy. To, w moim przekonaniu, jest naprawdę całkiem sporo. Jest z czego być dumnym i zadowolonym! To mnie umacnia w wierze, że to, co robię na Stereo i Kolorowo ma sens i jest potrzebne.

4 komentarze:

 1. Gratulacje! Sporo z nich przeczytalem. Szkoda tylko , ze prawie wszystkie recenzje kończą się rekomendacją. Przydałaby się jakaś gradacja ocen recenzowanych produktów. W koncu cos jest bardzo dobre, coś calkiem dobre a coś ledwo przeciętne.Rozumiem , ze kiepskich sprzętów Pan nie testuje? Pozdrawiam serdecznie, Maciej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Tak, recenzuję sprzęty już po wstępnej selekcji. Te przeciętne nie pojawiają się na Stereo i Kolorowo. Szkoda czasu. Pozdowienia.

   Usuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację