RMS

MIP

Polpak

niedziela, 1 września 2019

Plan recenzji - wrzesień 2019 r.Lato i wakacje szybko minęły, czas wziąć się do bardziej wydajnej pracy recenzenta Stereo i Kolorowo!

Wrześniowy plan recenzji przedstawia się następująco:

1. Jako pierwszy ukaże się test nietypowego urządzenia, czyli odtwarzacza sieciowego i DACa w jednym. To Auralic Vega G1 Streaming DAC (czytaj zapowiedź testu TUTAJ). Można go używać jako "zwykły" przetwornik cyfrowo-analogowy dla rozmaitych źródeł, ale może być też normalnym odtwarzaczem sieciowym. Taka to hybryda.
2. Zaraz potem planuję opisać najnowszą wersję polskich kolumn podłogowych Pylon Ruby 25 mkII (zobacz TUTAJ). Grają u mnie już od ponad dwóch tygodni. Świetna proporcja jakość dźwięku/wykonanie/ cena!
3. Niedawno bawiąc w Toruniu odebrałem ciekawy wzmacniacz lampowy z Grecji. To Tsakiridis Aeolos (czytaj TUTAJ) na lampach elektronowych EL34. Jestem nim zachwycony! Recenzja "sama się pisze" - myślę że uwinę się z nią do połowy września. Może ciut szybciej.
4. W kolejce czeka gramofon klasy "entry-level". To najnowszy Pro-Ject T1 Phono SB (zobacz TUTAJ). Wyposażony jest w wewnętrzny przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek typu MM. Ma fabrycznie montowaną wkładkę Ortofon OM 5E.
5. We wrześniu na pewno będę chciał więcej napisać o "combo gitarowym" Mooer Silvereye 10 (czytaj zapowiedź TUTAJ), które producent określa jako "wzmacniacz z technologią Bluetooth oraz wbudowanym wzmacniaczem instrumentalnym". Choć na dobrą sprawę jest to typowy głośnik bezprzewodowy w technologii Bluetooth, dodatkowo wyposażony w gniazdo 6,3 mm umożliwiające przyłączenie gitary elektrycznej. Fajna rzecz.5. W przyszłym tygodniu ma do mnie przyjechać wzmacniacz lampowy na lampach 845. To Cayin CS-845A (zobacz TUTAJ) przynależny do wysokiej klasy hi-fi. Zapowiem go osobnym wpisem jak tylko go otrzymam.Tak przedstawia się wrześniowy plan minimum recenzji na Stereo i Kolorowo. Kilka różnych sprzętów mam już obiecanych na ten miesiąc, ale zaanonsuję je dopiero jak do mnie dotrą. Zapraszam do lektury! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację